St Odilienberg JO11-1

St Odiliënberg JO11-1

St Odiliënberg JO11-1

3e klasseĀ 501

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SHH JO11-4 8 7 0 1 21 63 6 -
2 Roosteren JO11-1G 8 7 0 1 21 69 14 -
3 ST Limbricht/GVCG JO11-2 8 6 0 2 18 46 34 -
4 SNA JO11-3 8 5 0 3 15 40 21 -
5 St Odiliënberg JO11-1 8 5 0 3 15 45 29 -
6 DVO JO11-4 7 3 1 3 10 21 22 -
7 Slekker Boys JO11-3 7 3 0 4 9 18 65 -
8 Sportclub Susteren JO11-4 8 1 1 6 4 22 53 -
9 Linne JO11-2G 8 1 0 7 3 20 57 -
10 Oranje Blauw'15 JO11-2 8 0 0 8 0 11 54 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
13 mei 09:00 DVO JO11-4 - SHH JO11-4 Sportpark Frans Erkens
13 mei 10:30 Slekker Boys JO11-3 - ST Limbricht/GVCG JO11-2 Sportpark Slekker Boys
13 mei 11:00 Linne JO11-2G - Oranje Blauw'15 JO11-2 Sportpark Linne
13 mei 11:15 Roosteren JO11-1G - St Odiliënberg JO11-1 Sportpark De Heilige Kamp
13 mei 12:00 SNA JO11-3 - Sportclub Susteren JO11-4 Sportpark Montfort
20 mei 10:30 Slekker Boys JO11-3 - DVO JO11-4 Sportpark Slekker Boys

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DVO JO11-4 - Linne JO11-2G 4 - 1
DVO JO11-4 - Oranje Blauw'15 JO11-2 6 - 1
DVO JO11-4 - Roosteren JO11-1G 3 - 2
DVO JO11-4 - ST Limbricht/GVCG JO11-2 1 - 6
Linne JO11-2G - Roosteren JO11-1G 1 - 9
Linne JO11-2G - SHH JO11-4 2 - 15
Linne JO11-2G - SNA JO11-3 2 - 4
Linne JO11-2G - ST Limbricht/GVCG JO11-2 2 - 7
Oranje Blauw'15 JO11-2 - Roosteren JO11-1G 0 - 9
Oranje Blauw'15 JO11-2 - Slekker Boys JO11-3 3 - 4
Oranje Blauw'15 JO11-2 - ST Limbricht/GVCG JO11-2 3 - 7
Oranje Blauw'15 JO11-2 - St Odiliënberg JO11-1 0 - 8
Roosteren JO11-1G - Slekker Boys JO11-3 16 - 1
Roosteren JO11-1G - SNA JO11-3 6 - 5
Roosteren JO11-1G - Sportclub Susteren JO11-4 16 - 2
SHH JO11-4 - Oranje Blauw'15 JO11-2 9 - 0
SHH JO11-4 - Roosteren JO11-1G 0 - 1
SHH JO11-4 - SNA JO11-3 5 - 1
SHH JO11-4 - Sportclub Susteren JO11-4 6 - 1
SHH JO11-4 - ST Limbricht/GVCG JO11-2 7 - 0
Wedstrijd Uitslag
Slekker Boys JO11-3 - DVO JO11-4 -
Slekker Boys JO11-3 - Linne JO11-2G 6 - 5
Slekker Boys JO11-3 - SHH JO11-4 0 - 14
SNA JO11-3 - DVO JO11-4 5 - 1
SNA JO11-3 - Oranje Blauw'15 JO11-2 7 - 2
SNA JO11-3 - Slekker Boys JO11-3 12 - 0
SNA JO11-3 - St Odiliënberg JO11-1 3 - 1
Sportclub Susteren JO11-4 - DVO JO11-4 2 - 2
Sportclub Susteren JO11-4 - Linne JO11-2G 5 - 6
Sportclub Susteren JO11-4 - Oranje Blauw'15 JO11-2 4 - 2
Sportclub Susteren JO11-4 - Slekker Boys JO11-3 3 - 4
Sportclub Susteren JO11-4 - St Odiliënberg JO11-1 2 - 6
ST Limbricht/GVCG JO11-2 - Roosteren JO11-1G 2 - 10
ST Limbricht/GVCG JO11-2 - SNA JO11-3 4 - 3
ST Limbricht/GVCG JO11-2 - Sportclub Susteren JO11-4 11 - 3
ST Limbricht/GVCG JO11-2 - St Odiliënberg JO11-1 9 - 5
St Odiliënberg JO11-1 - DVO JO11-4 5 - 4
St Odiliënberg JO11-1 - Linne JO11-2G 7 - 1
St Odiliënberg JO11-1 - SHH JO11-4 1 - 7
St Odiliënberg JO11-1 - Slekker Boys JO11-3 12 - 3

Bijgewerkt op: 08/05/17 : 07:57

Bron: Voetbal.nl